Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia IT

LSI Software S.A.O firmie

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do naszego teamu!

Realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych Klientów na rynku. Jesteśmy grupą profesjonalistów. W pracy jesteśmy kolegami, a Grupa Kapitałowa LSI Software to miejsce w którym dobrze się pracuje. Mamy realny wpływ na działanie firmy – na wygląd produktów oraz relacje z Klientem. Dla nas ważna jest otwarta komunikacja, do każdego możesz wejść z prośbą o wskazówkę, radę, z pomysłem i na dobrą kawę…

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zespołu Administracji IT w codziennych czynnościach;

  • Przygotowywanie dostępów IT dla pracowników firmy;

  • Konfiguracja i diagnostyka komputerów zgodnie z zapotrzebowaniem;

  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem IT;

  • Rekomendowanie rozwiązań informatycznych pracownikom.

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów komputerowych i sieciowych (diagnostyka, naprawa, modernizacja komputerów PC oraz laptopów);

  • Swobodnie posługujesz się środowiskiem Microsoft Windows 7 oraz 10 (instalacja, konfiguracja, diagnostyka, naprawa);

  • Posiadasz wiedzę z zakresu instalacji i konfiguracji pakietu Office;

  • Znasz zagadnienia sieciowe na min. podstawowym poziomie: routing, firewall, dns, dhcp, adresacja IP, LAN, WLAN, VLAN;

  • Posiadasz wiedzę na temat funkcjonowania oraz konfiguracji Active Directory;

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1/B2, pozwalającym na swobodne czytanie materiałów pomocniczych;

  • Jesteś osobą komunikatywną oraz posiadasz umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • Znajomość usług Office 365: Exchange, OneDrive, MS Teams;

  • Doświadczenie z systemami serwerowymi Windows 2003R2 – 2019;

  • Znajomość telefonii VOIP oraz urządzeń Fortigate, Cisco.

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjnosportowych, a także systemu dla sieci kin.

Przewiń do profilu firmy