Specjalista ds. wsparcia IT

Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 paź 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje, serwis i ewidencjonowanie sprzętu komputerowego

  • Instalowanie oprogramowania użytkowego za pomocą GPO, SCCM ew. OS Deployer

  • Obsługa zgłoszeń Service Desk (wsparcie na poziomie level 1,2)

  • Diagnozowanie problemów związanych ze stacjami roboczymi

  • Pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z działaniem oprogramowania i sprzętu komputerowego

  • Proponowanie zmian optymalizujących prace w danym obszarze

  • Proponowanie i wdrażanie zmian mających na celu automatyzacje zadań

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń dla młodszych specjalistów z zakresu obszaru Wsparcia IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: techniczny, informatyczny lub pokrewny)

  • Dobrej znajomości OS z rodziny MS Windows 8/10, Windows Server 2012/2016, środowiska administracyjnego office 365

  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z Active Directory, GPO

  • Dobrej znajomości pakietów MS Office 2016, ew. Office 365

  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat / B2B

  • Dostęp do najnowszych technologii – Office 365, Windows Serwer 2016/2019

  • Ciekawa, stabilna prace w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Opieka medyczna enel-med

  • System kafeteryjny, w tym dofinansowanie pakietu sportowego

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Wsparcie w rozwoju kompetencji managerskich.

  • Bycie blisko ludzi, wspieranie rozwoju ZESPOŁU

  • Bycie blisko biznesu i realny wpływ na kierunek rozwoju firmy.

  • Współuczestniczenie w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących działań realizowanych w ramach Spółki.

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych w ramach ILS oraz w Grupie Pelion.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków)

  • szczepienia przeciw grypie

  • dostęp do najnowszych technologii

Pelion S.A.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

ILS Sp. z o. o. to spółka, należąca do Pelion SA*, umiejscowiona w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na Retkini, która w związku z intensywnym rozwojem poszukuje do swoich struktur Młodszego Specjalisty ds. wsparcia IT.

Przewiń do profilu firmy