Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia IT

IWACOM Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Gdańska 54

Polesie

Łódź

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Linux

  • Windows Server

  • VMware

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami biznesowymi obsługiwanymi w zakresie outsourcingu IT

  • opieka nad infrastrukturą i zarządzanie incydentami IT u klientów

  • rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem - wsparcie użytkowników

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi i konfiguracji systemów z rodziny Windows

  • praktyczna znajomość sieci komputerowych

  • wytrwałość i chęć samodzielnego rozwiązywania problemów IT

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość systemów Linux lub Windows Server

  • znajomość wirtualizacji VMware

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w małym zespole w standardowych godzinach na terenie aglomeracji łódzkiej

  • dużą różnorodność wykonywanych zadań i samodzielność w działaniu

  • przyjazną atmosferę

  • kartę Multisport

  • kursy i szkolenia

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i osiąganych wyników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Firma IWACOM działa w branży IT od 1998 r. To co nas wyróżnia to szeroki zestaw obszarów działania - od hardware (PC i serwery) oraz wsparcia IT, do własnego oprogramowania (działamy dla największych marek fashion w Polsce). Przez długi okres czasu firma działa jako lokalny operator internetu - dzięki temu posiadamy duże doświadczenie w sieciach WAN, własne data center i dostęp do sieci światłowodowej na terenie Łodzi i okolic.

Realizujemy wiele projektów z zakresu hostingu, backupu danych, zapasowych serwerowni etc. Dodając do tego luźną atmosferę w pracy, mały i przyjazny zespół oraz dużą swobodę działania otrzymujemy interesujące miejsce pracy dla osób, dla których IT to również pasja.

Przewiń do profilu firmy