Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia IT

SEBDAN Sebastian Zięba

  • Kaliska 11, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kaliska 11

Górna

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników sprzętu IT

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i aplikacji

  • konfiguracja urządzeń sieciowych i peryferyjnych

  • przygotowanie stanowisk komputerowych do pracy, instalacja w sieci, instalacja oprogramowania użytkowego

  • diagnozowanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem

  • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • posiadanie wiedzy z zakresu systemów operacyjnych (instalacja i konfiguracja), bezpieczeństwa informatycznego

  • umiejętności łatwej komunikacji i współpracy

  • punktualność i terminowość

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • uczciwe wynagrodzenie

  • współpracę z innymi podmiotami gospodarczymi z różnych branż gospodarki

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach branży IT

  • podnoszenie swoich kwalifikacji, wzrost swojego rozwoju

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • karta sportowo-rekreacyjna

  • zniżki na sprzęt komputerowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji i selekcja.

2

Spotkanie z przedstawicielem firmy.

3

Zatrudnienie.

Etapy rekrutacji - szczegółowe informacje

Etap 1

Przesłanie aplikacji i selekcja. Kandydaci mogą aplikować na aktualne oferty pracy, udzielając odpowiedzi w formularzu rekrutacyjnym i załączając CV. Następnie weryfikowane są doświadczenie i kwalifikacje oraz następuje dopasowanie do stanowiska.

Etap II

Spotkanie z przedstawicielem firmy. Czas trwania spotkania ok. 30 minut.

Etap III

Zatrudnienie. Wybranym kandydatom zostają przedstawiane warunki zatrudnienia. Po przyjęciu ich kandydaci otrzymują dokumenty do wypełnienia oraz przewodnik firmowy, w którym znajdują się niezbędne informacje o firmie.

Firma SEBDAN to firma informatyczna działająca na terenie województwa łódzkiego od 16 lat. Specjalizujemy się w usługach informatycznych dla innych podmiotów gospodarczych, tj. obsługa informatyczna firm, projektowanie aplikacji webowych i desktopowych. Nasz zespół to zespół ambitnych ludzi o wysokiej kulturze osobistej i chętnie współpracujących w grupie.

Przewiń do profilu firmy