Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT (M/K)

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.O firmie

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Nałęczowska 175

Lublin

PRACA W BIURZE EDAG ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 lokalizacjach 19 krajów, oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów i pomagamy im przemienić technologię w emocje. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia IT w Lublinie.

Wymagania:

  • Ukończone studia z informatyki, informatyki biznesowej
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia sprzętu, urządzeniami mobilnymi (Apple), środowiskiem sieciowym oraz systemem VOIP
  • Zaawansowane umiejętności informatyczne w zakresie oprogramowania IT (USU Valuemation), systemów operacyjnych (Windows, Linux, macOS, iOS), Microsoft Office 365, Microsoft Outlook / Exchange, oprogramowania CAD (Catia, NX) i SAP
  • Podstawowa wiedza w zakresie ITIL
  • Biegła znajomość angielskiego, dodatkowym atutem znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Elastyczność, inicjatywa i umiejętność pracy pod presją

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników w ramach EDAG Service Desk
  • Obsługa zgłoszeń za pośrednictwem ticketowego systemu zarządzającego
  • Przyjmowanie, wstępna kwalifikacja, przetwarzanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników
  • Wsparcie użytkowników w obsłudze systemów i aplikacji informatycznych
  • Współpraca przy dalszym rozwoju procesu zarządzania zgłoszeniamii oraz związanych z nim narzędzi i procesów IT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestniczenie w kreowaniu strategii firmy
  • Wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej i potencjału nowoczesnej technologii komputerowej
  • Motywacyjne zasady wynagrodzenia, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, zdalne kurs języka niemieckiego i angielskiego, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu, spotkania integracyjne
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne