Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. wsparcia IT

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Specjalista ds. wsparcia ITNumer ref.: 210317-IRVZX
Twoje zadania:

Dołącz do oddziału Sii w Lublinie jako Specjalista ds. wsparcia IT.

Poznasz standardy i narzędzia obowiązujące w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników wewnętrznych. Zapewniamy możliwość rozwoju m.in. w obszarach wsparcia aplikacji oraz Infrastruktury IT.

Osoba na tym stanowisku powinna mieć min. pół roku doświadczenia jako Specjalista ds. wsparcia IT lub pokrewnym. Oczekujemy też znajomości języka angielskiego oraz dyspozycyjności do pracy zmianowej (w godz. 08:00-17:00).

Zadania:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie:
    • oprogramowania systemowego i użytkowego
    • sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne)
    • sieci komputerowych
    • telefonów VOIP i komórkowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego
  • Zarządzanie magazynem sprzętu IT
Twoje umiejętności:
  • Dostępność do pracy w wymiarze 1 etatu
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne (komunikatywność, otwartość, empatia)
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Chęć rozwoju w kierunku technicznym
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne