Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista ds. wsparcia IT

Edu-Książka Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

Mile widziane

  • Jira

  • SAP

  • C#

  • Visual Studio

  • Windows Server

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestracja i wstępna weryfikacja problemów zgłaszanych przez użytkowników wewnętrznych

  • Dbanie o poprawne działanie komputerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych

  • Zgłaszanie problemów systemowych do programistów

  • Pomoc przy wdrożeniach dodatkowych funkcjonalności

  • Inwentaryzowanie sprzętu i licencji

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych, przenoszenie danych)

  • Kontrola logów programów i synchronizatorów pomiędzy bazami danych

  • Administracja systemu klasy ERP/WMS

  • Administracja bazami danych

  • Obsługa zapytań MS SQL – raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Posiadanie ogólnej wiedzy informatycznej

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows

  • Umiejętność diagnozowania i serwisowania sprzętu komputerowego

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, MySQL)

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

  • Kreatywność

  • Komunikatywność

  • Znajomość środowiska Linux, Windows Server

  • Podstawowa znajomość jednego z języków programowania PHP, C#

  • Znajomość systemów klasy ERP/WMS

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • tester manualny
  • support
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i ducha współpracy

  • Możliwość rozwoju w firmie dystrybucyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesującą pracę w młodym zespole

  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Edu-Książka Sp. z o.o. to firma intensywnie rozwijająca portfolio swoich sklepów internetowych (bookland.com.pl, eduarena.pl, eduksiazka.pl). Robimy w e-commerce, lubimy e-commerce, tworzymy e-commerce. Posiadamy sieć księgarni w Polsce. Prowadzimy również sprzedaż hurtową oraz eksportową poza granicami naszego kraju. Zapraszamy do firmy, w której zdobędziesz doświadczenie w branży dystrybucyjnej.

BTW: Mamy ładne, nowe biuro😊

Przewiń do profilu firmy