Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia IT

OKNOPLASTO firmie

OKNOPLAST

Ochmanów (pow. wielicki)

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych w codziennych problemach z aplikacjami.
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek oprogramowania.
  • Administracja powierzonym oprogramowaniem i zapewnienie ciągłości jego działania.
  • Udział w projektach rozwojowych aplikacji produkcyjnych.
  • Wdrażanie zmian i tworzenie dokumentacji.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość zasad instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów w systemach Windows 10 oraz pakiecie Office.
  • Podstawowa znajomość pisania zapytań SQL.
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z kontrahentami.
  • Otwartość na poznawanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT.

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, drużyny sportowe, stołówka i znacznie więcej!)
  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

OKNOPLAST to jedna z największych polskich firm produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym wzornictwie i transparentnej jakości. Nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię 40 000 m2, co daje zatrudnienie dla ponad 1300 Pracowników w procesie realizacji. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy i swojej.

Aktualne oferty pracodawcy
IT/AS/04/2022

Specjalista ds. wsparcia IT, Ochmanów 117, Ochmanów (pow. wielicki)