Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT (Onsite Support Specialist)

VTS Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472A

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne, mailowe i systemowe przyjmowanie zgłoszeń technicznych usług IT

  • terminowe identyfikowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych

  • konfiguracja i bieżąca obsługa wybranych systemów informatycznych stosowanych w firmie

  • kierowanie zgłoszeń do 2giej linii wsparcia zgodnie z dostępną dokumentacją

  • budowanie i aktualizacja bazy wiedzy

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie Informatyczne

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość systemu Windows

  • podstawowa znajomość Active Directory

  • minimum podstawowa znajomość SQL

  • zdolności analityczne i organizacyjne

  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa informacji

  • dbałość o jakość oraz o szybkość dostarczonych Klientom rozwiązań

  • przekonanie, że nie ma problemów są tylko wyzwania i zadania do rozwiązania

  • umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz codziennej pracy w kulturze „multi – kulti”

  • i coś, co wszyscy cenimy w sobie najbardziej „team player spirit”!

To oferujemy

  • zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności

  • stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych

  • otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze

  • możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu

  • otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

  • prywatą opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich Bliskich

  • kartę Multisport

  • życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Należymy do VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy