Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia IT

AHLERS-POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów z aplikacjami informatycznymi oraz sprzętem komputerowym i sieciowym

  • Szkolenie użytkowników w zakresie wspieranych aplikacji i procesów

  • Testowanie i udział we wdrażaniu zmian w systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub we wsparciu/obsłudze klienta

  • Znajomość środowiska Microsoft Windows, Microsoft Office 365 i innych narzędzi/oprogramowania Microsoft

  • Znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics AX 2012 lub innego systemu klasy ERP

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i korespondencję

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, sumienność

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość procesów magazynowych

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Pakiet szkoleń i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy