Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

pawo-men sp. z o.o. sp.k

Generała Władysława Sikorskiego 23/39

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracowników w biurach grupy PAWO oraz salonów w całej Polsce w obsłudze systemów informatycznych

  • Konfiguracja nowych stanowisk pracy

  • Bieżące utrzymanie i rozbudowa infrastruktury

  • Analizowanie i usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku wsparcia IT

  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń peryferyjnych

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Prawo Jazdy kat. B

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne - informatyczne

  • Znajomość systemów księgowych i sprzedażowych

To oferujemy

  • umowę o prace na pełen etat

  • realne możliwości awansu

  • prace w nowoczesnym biurze, parking dla pracowników

  • ubezpieczenie medyczne

  • zniżki pracownicze na produkty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

PAWO to POLSKA marka. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy