Specjalista ds. wsparcia IT pierwszej linii - stores support

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Strzeszyńska 73A

Jeżyce

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego działania i obsługi sprzętu, oprogramowania, sprzętu biurowego w sklepie

  • Wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników sklepów w codziennych problemach

  • Prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków

  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów oraz ich dokumentowanie

  • Współpraca z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

  • Ścisła współpraca oraz wymiana wiedzy i informacji z pracownikami Sekcji

  • Tworzenie i aktualizowanie artykułów w bazie wiedzy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność na pełen etat

  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niektóre weekendy

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym i kasowym, systemami operacyjnymi Windows oraz kasowymi i oprogramowaniem biurowym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z dziedziny IT

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, a praca w zespole sprawia Ci satysfakcję

  • Chęć pomocy innym i angażowanie się w powierzone obowiązki

  • Mile widziani absolwenci/studenci kierunków informatycznych lub pokrewnych.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która zajęła 2 miejsce wg. Magazynu Forbes, jako Najlepszy Pracodawca 2022r. w Polsce

  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach PEPCO, platforma benefitowa (do wyboru, np. Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.)

  • Pracę w Centrali PEPCO, obsługującej 15 europejskich krajów. To u nas zapadają wszystkie decyzje, tworzona jest strategia a TY możesz być częścią tego fantastycznego projektu

  • Pracę w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria