Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wsparcia IT

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FarmFacts Sp. z o.o. to należąca do grupy BayWa AG
    spółka która od ponad 30 lat zaopatruje branże rolniczą w kompleksowe rozwiązania cyfrowe. Uczestnicząc w wielu międzynarodowych projektach przemysłowych oraz badawczych, a także dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się liderem na rynku oferując najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie oprogramowania rolniczego, produktów i usług uzupełniających.

    Aktualnie poszukujemy do naszego międzynarodowego zespołu pracownika na stanowisko:

    Preferowana osoba ze Szczecina lub Grodziska Mazowieckiego lub innych regionów Polski (gotowość pracy w ww. miastach)

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za tłumaczenie oprogramowania (użytkownika) oraz stałych danych w programie
    • Wsparcie aktualizacji i wersji testowych w celu zapewnienia ciągłej poprawy jakości
    • Tworzenie i aktualizacja Instrukcji Obsługi np. FAQ, filmików instruktażowych itp.
    • Analiza i koncepcja zadań rozwojowych w kontekście rozszerzeń technicznych w ścisłej współpracy z zarządzającym produktem
    • Wsparcie techniczne Klienta

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziane wiedza z branży rolniczej
    • Doświadczenie w branży IT, zabezpieczania danych, zapewnienie jakości aplikacji oraz testowanie oprogramowania
    • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole projektowym (swobodne planowanie w ramach Metodyki SCRUM)
    • Wprowadzenie w zakres obowiązków poprzez odpowiednie szkolenia i wsparcie techniczne
    • Rozwój w oparciu o najnowsze technologie w rolnictwie - Smart Farming 4.0
    • Elastyczny model pracy zgodny z filozofią „Work - Life - Balance”

    Bądź częścią dynamicznego i kreatywnego zespołu - zrewolucjonizuj rolnictwo
    razem z nami!
    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BayWa Agro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim."