Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

Aleja Niepodległości 2

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisowa pracowników.

  • Rozwijanie i utrzymywanie bieżącej infrastruktury firmy w zakresie pracowniczego sprzętu informatycznego.

  • Dbanie o bezpieczeństwo informatyczne tego sprzętu oraz o stosowanie polityk dotyczących sprzętu i oprogramowania.

  • Bieżąca pomoc w użytkowaniu portalu pracowniczego.

  • Konfiguracja i bieżąca obsługa wybranych systemów informatycznych stosowanych w firmie.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów rodziny Windows.

  • Podstawowa znajomość systemu Linux.

  • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office/Open Office.

  • Dobra znajomość narzędzi diagnostyki sprzętu i oprogramowania.

  • Umiejętność pracy z klientem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.

  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.

  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów.

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali).

  • Pracę hybrydową.

  • Dodatkowe dni wolne w roku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy