Specjalista ds. Wsparcia IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Collegium Da Vinci to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Wielkopolsce. Od ponad 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. W CDV wierzymy, że ciekawość jest najpotężniejszą cechą ludzką, która popycha ludzi do ciągłego rozwoju, a nauka wynikająca z ciekawości trwa przez całe życie.

    Aktualnie poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:
    (specjalność oprogramowanie)
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie pracowniami komputerowymi (14 pracowni): serwis sprzętu, instalacja i aktualizacja oprogramowania (ze szczególnym uwzględnieniem masowej / zdalnej instalacji) oraz przeglądy okresowe.
    • Instalacja oraz aktualizacje oprogramowania na komputerach pracowników.
    • Zarządzanie licencjami oprogramowania na Uczelni (oprogramowanie antywirusowe, Office, Adobe, licencje serwerowe).
    • Wyceny i zakupy oprogramowania.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Zaawansowanej znajomości systemu Windows.
    • Podstawowej znajomość systemów Linux.
    • Bardzo dobrej znajomość budowy komputerów, w szczególności komputerów PC.
    • Komunikatywności i wysoka kultura osobista.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Active Directory.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy.
    • Możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę się na przetwarzanie przez Collegium Da Vinci danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz w celu przyszłych rekrutacji. Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Collegium Da Vinci w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie wysyłając e-mail na adres: iod@cdv.pl Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Collegium Da Vinci przed jej wycofaniem.

    Informacje na temat przetwarzania Państwa danych:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Collegium Da Vinci z siedzibą przy ul. gen. T. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań.
    2. Osobą kontaktową w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych Collegium Da Vinci- Jakub Magdans (adres email: iod@cdv.pl).
    3. Pani/Pana dane osobowe pozyskane w toku procesu rekrutacji będą przetwarzane:
      • w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem rekrutacji, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy– podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Collegium Da Vinci (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
      • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
      • dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
      • w celu weryfikacji posiadanych przez Pana/Panią kwalifikacji i umiejętności oraz ustalenia warunków współpracy – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Collegium Da Vinci czyli weryfikacja kandydatów do pracy oraz określenie warunków ewentualnej współpracy z Panią/Panem (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679);
      • w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Collegium Da Vinci – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes CDV (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679);
    4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Collegium Da Vinci, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż 12 miesięcy.
    5. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych.
    7. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016/679.
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo do zgłoszenia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w celu określonym w punkcie 3 e) powyżej, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją. Dla celów dowodowych Collegium Da Vinci prosi o wniesienie sprzeciwu drogą pisemną lub elektroniczną.
    9. Podanie danych osobowych jest wymagane przez przepisy prawa, w tym przede wszystkim przez Kodeks pracy. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych, przepisami prawa, w tym Kodeksu pracy podanie danych jest dobrowolne.