Specjalista ds. wsparcia IT

Agart-Pro sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Składowa 13/bud. 2, 62-023 Żerniki, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze B2B. Jako jeden z liderów rynkowych dostarczamy najwyższej jakości surowce i półprodukty spożywcze dla zastosowań profesjonalnych, wraz z pełnym wsparciem technologicznym dla naszych Klientów. Firma ma dużą renomę i wieloletnie tradycje, w oparciu o które konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom,
  • Instalację i konfigurację sprzętu oraz oprogramowania,
  • Przygotowanie stacji roboczych dla nowych pracowników,
  • Obsługę zgłoszeń telefonicznych, mailowych i osobistych dotyczących działania systemów IT,
  • Klasyfikowanie i przekazywanie zgłoszeń do zespołów pozostałych linii wsparcia,
  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania,
  • Współpracę z administratorami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami,
  • Obsługa i konfiguracja urządzeń informatycznych,
  • Znajomość produktów serwerowych: Microsoft, Active Directory,
  • Znajomość popularnych programów,
  • Umiejętność korzystania z popularnych protokołów sieciowych,
  • Umiejętność komunikacji z użytkownikami,
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze nad ambitnymi projektami,
  • Odpowiedzialne, pełne wyzwań stanowisko, o rzeczywistym wpływie na działania firmy, umożliwiające rozwój kompetencji zawodowych,
  • Efektywną współpracę w energicznym, fachowym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i aktywnie uczestniczyć w budowaniu niepowtarzalnych relacji z klientami prześlij nam swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy