Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia IT

GGG Sp. z o.o.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad systemami informatycznymi w firmie
  • Obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkowników: przyjmowanie, rejestrowanie, analiza i klasyfikacja zgłoszeń od pracowników firmy
  • Usuwanie doraźnych problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT
  • Wsparcie techniczne dla pracowników
  • Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa sieci
  • Zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub udokumentowane doświadczenia w pracy w obszarze informatyki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja, chęć do rozwoju umiejętności i kwalifikacji
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemami rodziny Microsoft Windows
  • Wsparcie pracy i rozwiązywanie typowych problemów użytkowników - Systemy operacyjne Microsoft, pakiety Office, drukarki sieciowe itp.
  • Znajomość funkcjonowania i administracji Active Directory

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpracę ze specjalistami branży metalowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych

GGG Spółka z o.o. w Radomiu, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej.

Specjalista ds. wsparcia IT, Radom