Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

ŚLĄSKA GRUPA INFORMATYCZNA sp. z o.o.

3 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży IT. Zajmujemy się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, telekomunikacji zarówno w zakresie sprzętu jak i oprogramowania. Wparcia przedsprzedażowego jak i posprzedażowego. Realizujemy wsparcie klienta w zakresie service/helpdesk na terenie całego województwa śląskiego. Naszymi klientami są zarówno klienci biznesowi jak i jednostki samorządu terytorialnego. Obsługujemy klientów z szerokiego wachlarza branż, od małych firm do dużych przedsiębiorstw przemysłowych.

Opis stanowiska:

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie użytkownika w siedzibie klienta oraz zdalnie,
  • Zarządzanie zgłoszonymi problemami ze sprzętem bądź oprogramowaniem (przyjmowanie, rejestrowanie, rozwiązywanie),
  • Zarządzanie użytkownikami AD,
  • Eskalowanie trudniejszych problemów na dalsze linie wsparcia,
  • Zarządzanie sprzętem telekomunikacyjnym i informatycznym,
  • Przygotowywanie i konfigurowanie komputerów dla użytkowników,
  • Bieżące raportowanie,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki informatyczne/telekomunikacyjne,
  • Znajomość Windows 10 na poziomie zaawansowanego użytkownika systemu (diagnostyka i rozwiązywanie problemów),
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego: stacje robocze i laptopy,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu IT poprzez liczne szkolenia oraz wsparcie doświadczonych ekspertów,
  • Praca z nowoczesnymi rozwiązaniami IT,
  • Możliwość częściowej pracy w trybie zdalnym,

Ogłoszenie archiwalne