Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

Grandhome Poland Sp. z o.o.

  • Metalowców 11, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Metalowców 11

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników

  • Wsparcie w obsłudze aplikacji, rozwiązywanie problemów, przyznawanie dostępów, tworzenie kont użytkowników, itp.

  • Serwisowanie systemów informatycznych

  • Proponowanie zmian optymalizujących prace w danym obszarze

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie komercyjne

  • Znajomość Microsoft Excel, VBA, SQL, Power Query i/lub technologii pokrewnych, ogólne pojęcie o bazach danych i autoryzacji użytkowników (np. Active Directory)

  • Duże zainteresowanie nowymi technologiami

  • Dokładność, systematyczność, skrupulatność – pedantyczność mile widziana

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność wdrażania zmian i usprawnień

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Świdnicy

  • Przyjazne środowisko pracy, dużą przestrzeń biurową

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i zaangażowaniu

  • Pracę w młodym zespole z ciekawymi ludźmi, interesujące i ambitne projekty

  • Brak narzutu korporacyjnego, luźną atmosferę i indywidualne podejście do pracownika

  • Możliwość rozwoju, kształcenia się, budowania własnej ścieżki kariery – jako zespół interdyscyplinarny możemy swobodnie „wymieniać się” obszarami zainteresowań

  • Najnowszy sprzęt, wygodne stanowisko pracy, oprogramowanie, szkolenia, itp.

O nas

Grandhome Poland Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma branży produkcji osłon okiennych.

Szukamy osoby, która chce rozwijać swoje kompetencje i wesprze naszą fabrykę w codziennych działaniach w obszarze na styku produkcji i sprzedaży.