Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia IT

Symfonia sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

O projekcie

Zapraszamy do wewnętrznego działu IT Symfonii, gdzie pod okiem doświadczonego zespołu będzie można rozwijać swoje umiejętności techniczne w ramach pierwszej i drugiej linii wsparcia użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy użytkowników poprzez zapewnienie wsparcia technicznego

  • zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii

  • zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych, domeną Active Directory, uprawnieniami oraz dostępami do systemów

  • wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych, instalację oraz konfigurację systemów, urządzeń peryferyjnych i urządzeń mobilnych

  • instalacja, wydania oraz przyjęcia, konserwacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

  • instalacja i aktualizacja oprogramowania

  • ewidencjonowanie sprzętu

  • monitorowanie systemów i usług informatycznych

  • opracowywanie procedur i instrukcji dla użytkowników

  • wspieranie administratorów IT w ich bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • biegłość w obsłudze komputera

  • podstawy administracji Active Directory, Azure Active Directory

  • znajomość sprzętu komputerowego (stacje robocze / drukarki),

  • znajomość pakietu Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w spółce o jasnej strategii w kierunku produktów w chmurze

  • dodatkowe dni wolne na wolontariat oraz nagrodę za 14-dniowy urlop

  • dofinansowanie do nauki, studiów

  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i projektach ogólnofirmowych

  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych Spółki liczącej ponad 400 osób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

wstępny wywiad telefoniczny

2

finalna rozmowa - zdalna lub bezpośrednia

3

decyzja / oferta

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Przewiń do profilu firmy