Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT systemów klasy TMS i WMS

Green Business Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych i rozwojowych w obszarze systemów TMS i WMS

  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników w zakresie wyżej wymienionych systemów w ramach helpdesku wewnętrznego Grupy Green Holding

  • Uczestnictwo w procesach analizy potrzeb biznesowych i projektowania nowych rozwiązań IT

  • Ścisła współpraca z Zespołami IT ds. systemu ERP i ds. infrastruktury w ramach realizacji planów rozwojowych obszaru informatyki

  • Realizacja prac konfiguracyjnych i wdrożeniowych

  • Tworzenie dokumentacji

  • Testowanie aplikacji

Nasze wymagania

  • Znajomości dowolnych systemów klasy TMS i WMS od strony administracyjnej

  • Doświadczenia w obszarze IT branży TSL

  • Znajomości języka zapytań SQL

  • Gotowości do uczenia się nowych technologii, procesów oraz umiejętności poszukiwania i rozwiązywania zaistniałych problemów w obszarze systemów IT

  • Prawa jazdy kat B.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na analizę dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych IT w branży TSL (po stronie dostawcy lub klienta)

  • Znajomość Crystal Reports

  • Znajomość dowolnego współczesnego języka programowania

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w projektach wdrożeń i rozwoju systemów klasy TMS/WMS/ERP/BI i innych.

  • Dostęp do autoryzowanych szkoleń.

  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy hybrydowej)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną oraz niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Green Business Centre Sp. z o.o.

Green Business Centre Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych w zakresie księgowości, IT, doradztwa prawnego, płac oraz zarządzania flotą, które działa w ramach Grupy Green Holding.

W związku z rozwojem systemów informatycznych klasy TMS / WMS w jednej z naszych Spółek w Grupie (Green Factory Logistics), jako centrum usług wspólnych Grupy Green Holding, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. wsparcia IT systemów klasy TMS i WMS

Przewiń do profilu firmy