Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

Warsaw Mathematical InstituteO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Warsaw Mathematical Institute jest częścią grupy kapitałowej Bunge, światowego lidera w przetwórstwie żywności. Jako Shared Service Center pokrywamy obszary takie jak analiza procesów biznesowych, przygotowanie danych, tworzenie interaktywnych raportów, a także development i utrzymanie kluczowych aplikacji w Bunge. Zatrudniamy około 80 specjalistów bezpośrednio współpracujących z jednostkami Bunge na całym świecie.

Szukamy osoby

  • Z 1-2 letnim doświadczeniem na stanowisku wsparcia IT
  • Podstawową znajomością systemu Linux oraz Windows Active Directory
  • Podstawową wiedzą o sieciach
  • Ze znajomością języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Ze zdolnościami analitycznymi, gotowością i umiejętnością szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technologii
  • Komunikatywnej i łatwo współpracującej w zespole

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość SQL (preferowany Oracle)
  • Znajomość systemów ticketowych (ServiceNow)
  • Umiejętność pisania skryptów w Powershell i Bash
  • Znajomość systemów monitorowania Zabbix / Nagios / Grafana
  • Znajomość serwerów WWW i aplikacyjnych (np. Apache Tomcat / WebSphere)
  • Umiejętność analizy ruchu sieciowego na poziomie TCP/IP oraz HTTP

Zadania

  • Przygotowanie stanowisk pracy dla nowych użytkowników
  • Tworzenie i utrzymywanie pakietów instalacyjnych z oprogramowaniem
  • Sporadyczne wsparcie użytkowników w ich codziennych problemach ze sprzętem, systemem operacyjnym, oprogramowaniem i dostępem do sieci
  • Wsparcie zespołu Global BI Support poprzez przetwarzanie zgłoszeń wdrożeniowych i dostępowych oraz publikacja raportów Tableau
  • Monitorowanie kolejki odświeżania raportów
  • Administracja i monitorowanie lokalnych zasobów IT
  • Inwentaryzacja urządzeń firmowych
  • Tworzenie nowych narzędzi do automatyzacji i monitorowania procesów
  • Monitorowanie wykonywania kopii zapasowych

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodziny (w przypadku Umowy o pracę)
  • Świeże owoce oraz gorącą kawę i duży wybór herbat
  • Możliwość udziału w projektach realizowanych w placówkach Bunge zlokalizowanych w różnych regionach świata
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Otwartość i zdrowe relacje w pracy

Administratorem Danych Osobowych jest Warsaw Mathematical Institute z siedzibą w 02-366 Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7b. (tel. 22 312 46 01).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym nie posłużą do profilowania.

Opis stanowiska

Specjalista ds. wsparcia IT dołączy do zespołu odpowiedzialnego za monitorowanie statusów przetwarzania danych, przetwarzanie zgłoszeń wdrożeniowych i bezpieczeństwa, a także przygotowanie stanowisk pracy dla nowych Pracowników. Dodatkowo będzie zaangażowany w codzienne wsparcie użytkowników, rozwiązywanie problemów oraz tworzenie skryptów wspierających pracę zespołu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy