Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Specjalista ds. wsparcia ITNumer ref.: 201020-AY79J
Twoje zadania:

IT Operations to Centrum Kompetencyjne odpowiedzialne za realizację zadań i projektów w obszarze utrzymania stanowisk roboczych i urządzeń mobilnych: komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, drukarek (m.in.. DELL, HP, Lenovo, Apple, Samsung), serwerów, systemów operacyjnych, sieci (Windows, Linux, Cisco, Azure, AWS), baz danych (SQL, ORACLE) oraz aplikacji (SCCM, ServiceNow, Zabbix, O365, D365).

Posiadamy partnerstwa z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania takimi jak: Microsoft, Google, IBM, Service NOW.

Obecnie poszukujemy Specjalistów do spraw wsparcia IT na gotowych do realizacji zadań:

  • wyjazdowych na ternie kraju i zagranicznych
  • stacjonarnych z biura klienta albo jednego z oddziałów Sii
  • realizowanych w trybie pracy zmianowej

W zależności od Twojego doświadczenia, preferencji co do formy zatrudnienia, rodzajów zadań oraz oczekiwań finansowych gwarantujemy możliwości dalszego rozwoju.

Zadania na danym stanowisku:

  • Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym
  • Poznanie mechanizmów monitoringu i analizy infrastruktury IT
  • Realizowanie zadań zgodnie z międzynarodowymi standardami świadczenia usług informatycznych ITIL, PRINCE2, ISO 9000, ISO 27000
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego
Twoje umiejętności:
  • Minimum pół roku doświadczenia w dziale wsparcia technicznego IT – w tym staże, praktyki
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowany profil informatyczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji
  • Dobra znajomość systemu MS Windows
  • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Skype, Lync oraz funkcji programów MS Word, MS Excel
  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
  • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)
  • Dobra organizacja własnej pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy