Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Murmańska 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Murmańska 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa użytkowników systemów informatycznych w Centrali oraz sklepach Bricoman ( pierwsza linia pomocy technicznej dla użytkowników)

  • obsługa zgłoszeń serwisowych dla systemów Adeo

  • konfigurowanie urządzeń IT

  • prowadzenie ewidencji sprzętowych i serwisowych w Centrali i sklepach

  • tworzenie dokumentacji/instrukcji dla użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

  • bardzo dobrą znajomość Windows 10

  • podstawową znajomość Windows Server/Linux ( CentOS)

  • podstawową znajomość sieci LAN/WiFi/VPN

  • znajomość j. angielskiego pozwalającą na czytanie dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w świadczeniu usług helpdesk w średniej/dużej firmie ( będzie atutem)

  • bardzo dobrą organizację pracy własnej, umiejętność definiowania priorytetów

  • otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych dla Ciebie i Twoich bliskich

  • możliwość realizacji ciekawych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w międzynarodowym środowisku w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia