Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego i użytkowego

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, mobilnych, multimedialnych

  • Podstawowa administracja infrastrukturą serwerową i sieciową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa IT

  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją, utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz Wi-Fi

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

Mile widziane

  • Znajomość podstaw administracji środowiskiem wirtualizacji VMware

  • Znajomość podstaw ITIL

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz różnych projektach

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Multikafeteria, ZFŚS)

  • W Swadzimiu zapewniamy transport firmowy z centrum Poznania do/z firmy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy