Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

Asstra Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemu informatycznego w codziennej pracy;

  • Rozwiązywanie problemów w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych;

  • Określenie źródeł problemów aplikacyjnych (sprzęt, oprogramowanie, dostęp użytkownika itp.);

  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim;

  • Pomoc przy administracji infrastrukturą IT i telekomunikacyjną firm.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne, techniczne oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Średnia znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość j. rosyjskiego);

  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami MS Windows Servers;

  • Dobra znajomość pakietów MS Office;

  • Podstawowa znajomość Linux (CentOS, Debian/Ubuntu), Windows Server 2012/2016/2019 (Active Directory, DHCP, DNS, TFTP, Terminal Servers);

  • Doświadczenie w obsłudze sieci LAN i WAN;

  • Skrupulatność, dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Rozwój kompetencji zawodowych w kierunku Administratora IT;

  • Pracę w zespole profesjonalistów;

  • Możliwość samorealizacji w międzynarodowej firmie;

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną w centrum LUXMED.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Asstra Polska sp. z o.o.

AsstrA is the ambitious team working in 22 countries in Western Europe, Eastern Europe, Asia and United States. In January, 2018 we started the project – AsstrA USA, actively attracting new customers in North America. Almost 25 years our specialists offer a full range of transport and logistic services: road, sea, rail, air transportation and intermodal transportations, customs services, cargo insurance. As a result of rapid development of our business we offer you great opportunities to shape your successful career, develop or get new competencies in logistics.

Przewiń do profilu firmy