Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia IT

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Domaniewska 41

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pierwsza linia wsparcia technicznego – przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych (lokalnych i zdalnych),
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie funkcjonowania komputerów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania i sieci,
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania, segregacja i przygotowywanie sprzętu IT do utylizacji,
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i bezpieczeństwa systemów IT, wyspecjalizowanymi działami technicznymi oraz podwykonawcami,
  • Zarządzanie dostępami w systemach IT, w tym okresowe przeglądy uprawnień,
  • Inwentaryzacja i monitorowanie zasobów IT,
  • Współudział w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji dotyczącej systemów informatycznych, w tym regulacji wewnętrznych,
  • Współudział w procesie zakupu sprzętu i oprogramowania,
  • Zapewnienie poprawności i ciągłości działania nadzorowanych technologii IT
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych i technicznych,
  • Udział w procesie budowania, testowania i wdrażania nowych technologii z zakresu infrastruktury IT oraz oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza branżowa, by sprawnie rozpoznać rozwiązywać powstałe problemy lub awarie,
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji i obsługi komputerów oraz laptopów z systemem Windows dla sprzętu produkcyjnego;
  • Znajomość aplikacji pakietów Office, w tym aplikacji pocztowych (Outlook),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w sytuacjach stresowych,
  • Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność i otwartość na drugiego człowieka,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie obszarów związanych z IT,
  • Otwartość na nowe doświadczenia;
  • Wykształcenie minimum średnie,

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia).
  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Specjalista ds. wsparcia IT, Domaniewska 41, Mokotów, Warszawa