Oferta pracy

EXATEL

  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

  • MS Office 365

  • MS SCCM

  • Active Directory

  • Linux

  • LAN

  • WIFI

Mile widziane

  • JIRA

  • Confluence

  • Tempo Timesheet

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i realizacja zgłoszeń z zakresu IT od klienta wewnętrznego zgodnie z procedurami

  • odpowiedzialność za prawidłowe działania aplikacji, oprogramowania użytkowego oraz sprzętu komputerowego, telefonów i urządzeń peryferyjnych

  • dbanie o relacje z klientem wewnętrznym

  • odpowiedzialność za proces obsługi zgłoszenia

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na systemach ticketowych

  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office 2016, 365 i innych aplikacji biurowych

  • dobra znajomość aplikacji MS SCCM, AD oraz systemów z rodziny Windows, Linux oraz Mac OS (desktop)

  • dobra znajomość systemu iOS

  • umiejętność konfiguracji sieci: LAN, WIFI

  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego

  • gotowość do poszukiwania rozwiązań, komunikatywność, otwartość i chęć do pomocy

  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego uczenia się

  • umiejętność pracy na narzędziach Attlasian: JIRA Software/Servicedesk/Confluence

  • doświadczenie w korzystaniu z wtyczki Tempo Timesheet

To oferujemy

  • stabilną i długofalową współpracę – umowa o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna w tym pakiet stomatologiczny i swoboda leczenia, karnet sportowy)

  • brak dress code

  • dostęp do szkoleń, możliwość certyfikacji i rozwoju

  • elastyczny czas pracy w biurze i poza nim

  • dostęp do zaawansowanych technologii

  • parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników