Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

Comtegra S.A.O firmie

  • Puławska 474, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Comtegra S.A.

Puławska 474

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CRM

  • SharePoint

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie środowiska i bieżące utrzymanie infrastruktury,

  • wsparcie techniczne dla pracowników firmy w zakresie obsługi urządzeń i systemów informatycznych,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,

  • prowadzenie ewidencji sprzętu, oprogramowania, licencji i certyfikatów,

  • zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w systemie alarmowym,

  • zarządzanie użytkownikami Active Directory,

  • zarządzanie sprzętem służbowym (komputery i telefony: wymiana, zakup, ewidencja),

  • instalacje i konfiguracje oprogramowania oraz nowego sprzętu wykorzystywanego w firmie,

  • zarządzanie kontami pocztowymi i Lync,

  • udział w wewnętrznych projektach,

  • zarządzanie systemami CRM, Sharepoint.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),

  • znajomość systemów CRM, Sharepoint,

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux,

  • pasja do wykonywanej pracy,

  • zainteresowanie aplikacjami, nowymi technologiami, IT, informatyką,

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne),

  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego (również branżowego).

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Comtegra jest integratorem systemów informatycznych. Obecnie trzon naszego portfolia to budowa platform chmurowych (prywatnych, publicznych i hybrydowych), kompletnych systemów odtwarzania po katastrofie (DR), zaawansowanych systemów pamięci masowych oraz rozwiązania typu High Performance Computing. Świadczymy również usługi związane z zapewnianiem bezpieczeństwa (cybersecurity) oraz wykorzystaniem potencjału, jaki proponują rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji (AI). Nasze usługi opieramy o sprawdzone technologie dostawców IT, m.in.: Cisco, Commvault, Dell Technologies, NetApp, Symantec, Veritas, VMware. Szukamy osób, które mają otwarty umysł, myślą nieszablonowo i chcą się cały czas rozwijać. Opisaliśmy Ciebie? #zComtegruj się z nami! Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy