Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

AMBRA S.A.O firmie

AMBRA S.A.

45

Wola Duża (pow. biłgorajski)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • WLAN

  • DNS

  • DHCP

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie informatyczne dla użytkowników sieci komputerowej

  • bieżące utrzymanie i serwisowanie systemów operacyjnych Windows, urządzeń peryferyjnych i aplikacji biurowych

  • instalacja oraz konfiguracja nowych stacji roboczych

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem

  • rozwiązywanie incydentów w ramach pierwszej linii wsparcia

  • współpraca z zespołami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze systemów informatycznych

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office 2010/2013/2016

  • co najmniej dwu letnie doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT

  • wiedza na temat sprzętu komputerowego oraz sprzętu peryferyjnego, m.in. drukarek skanerów, urządzeń mobilnych

  • znajomość Active Directory, MS Exchange oraz usługi Office 365

  • znajomość działania sieci: LAN, WAN, WLAN i umiejętność diagnostyki sieci komputerowych

  • znajomość usług Serwera plików, Serwera wydruków, Usług terminalowych, DNS, DHCP

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Zabbix

  • znajomość narzędzi do zarządzania obrazami systemów operacyjnych

  • doświadczenie we wsparciu aplikacji biznesowych

To oferujemy

  • samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • otwartość na nowe rozwiązania i pomysły

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • biblioteka w wersji online

  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych

AMBRA S.A.

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas