Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia IT (wydarzenia zdalne)

Nowe Motywacje Sp. z o.o.O firmie

Nowe Motywacje Sp. z o.o.

Józefa Korzeniowskiego 39

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Na stanowisku Specjalisty ds. wsparcia wydarzeń zdalnych będziesz odpowiedzialny za wsparcie uczestników oraz osób prowadzących wydarzenia on-line (szkolenia, warsztaty, webinaria, gry szkoleniowe).

Nasze wymagania

  • dobra (z poziomu hosta i uczestnika) znajomość aplikacji: Zoom, Webex, MS Teams i podobnych,
  • umiejętność zakładania i edytowania spotkań w wyżej wymienionych aplikacjach,
  • umiejętność rozwiązywania podstawowych problemów związanych z instalacją i działaniem aplikacji w systemie Windows (mile widziana również znajomość iOs),
  • sprawne poruszanie się po ustawieniach systemowych w celu wsparcia uczestnika szkolenia/trenera w zakresie usuwania problemów związanych z działaniem komputera (problem z mikrofonem, kamerą, głośnikami/słuchawkami),
  • umiejętność pracy z dużymi grupami podczas spotkań z wykorzystaniem aplikacji typu ZOOM/Teams,
  • komunikatywność,

Nowym Motywacjom przyświeca idea dostarczania usług rozwojowych, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby organizacyjne Klientów. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom tworzymy dopasowane programy szkoleniowe, coachingowe, inicjujemy działania konsultingowe, prowadzimy projekty badawcze, proponujemy systemowe rozwiązania dla HR. Tworząc rozwiązania korzystamy z wiedzy i doświadczenia Schouten Global –międzynarodowej firmy, która od 1997 roku jest naszym udziałowcem i partnerem strategicznym.

Dział EduTech

Dział EduTech projektuje, buduje i wdraża rozwiązania cyfrowe, wspierające projekty szkoleniowe i konsultacyjne. Jego rolą jest ścisła współpraca z pozostałymi zespołami (trenerski, sprzedażowy, zarządczy) i aktywne podejście do poszukiwania rozwiązań w oparciu o cele biznesowe firmy (cele projektowe, cele szkoleniowe, cele edukacyjne). Głównymi wartościami budowanych rozwiązań są ich użyteczność w kontekście działalności firmy (edukacja, usprawnienie procesów rozwojowych), niekonwencjonalne podejście do metod nauki oraz budowanie pozytywnego doświadczenia odbiorców realizowanych projektów.

Do zadań zespołu należy:

Tworzenie aplikacji webowych wspomagających procesy szkoleniowe. Projektowanie, wdrażanie i obsługa platform on-line (LMS, serwisy www), techniczna obsługa projektów konsultacyjno-rozwojowych (badania on-line, egzaminy), projekty filmowe (w tym VR), tworzenie aplikacji mobilnych w postaci gier, quizów, zadań video itp., obsługa spotkań zdalnych (webinaria, teleklasy, konferencje).

Chcesz lepiej poznać naszą firmę?

Wejdź na www.nowemotywacje.pl oraz www.facebook.com/nowemotywacje/

Dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. wsparcia IT (wydarzenia zdalne), Józefa Korzeniowskiego 39, Kraków