Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim

Talent Solutions

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, identyfikacja i diagnoza zgłoszeń z dziedziny IT

  • Wsparcie klienta w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych

  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, pakietami oprogramowania

  • Obsługa systemów i aplikacji typu FileShare, Sharepoint

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi IT zgodnej z oczekiwaniami klienta (m.in. konfigurowanie Internetu Proxy, instalowanie uaktualnień systemu przy pomocy SCCM i innych narzędzi)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta IT

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft, w tym programu Outlook

  • Umiejętność organizowania oraz planowania pracy własnej i zespołu

  • Analityczne myślenie oraz zdolność rozwiązywania złożonych problemów związanych z IT

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientem

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w znaczącej, międzynarodowej firmie z branży IT

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Pracę na terenie województwa wielkopolskiego w trybie hybrydowym lub całkowicie zdalnie

  • Płatne szkolenie wdrożeniowe

  • Programy rozwoju kariery

  • System szkoleniowy zapewniający możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • System kafeteryjny

  • Kursy językowe

  • Bonus relokacyjny

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet relokacyjny

  • dodatkowy urlop

Talent Solutions łączy nasze wiodące rozwiązania: RPO, TAPFIN-MSP i Right Management, czyli unikatową wiedzę specjalistyczną, globalne oraz lokalne know-how oraz najwyższe standardy rynkowe. Marka zapewnia outsourcing procesów rekrutacyjnych, dostarcza narzędzia do strategicznego zarządzania procesami zakupowymi i rekrutacyjnymi, wspiera klientów w zarządzaniu talentami i karierą.

Przewiń do profilu firmy