Specjalista ds. wsparcia IT (z językiem niemieckim i polskim)

dm-drogerie markt sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Service Management Tool

  • 1st Level Support

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i pisemna obsługa zgłoszeń serwisowych przychodzących z naszych drogerii i z centrali

  • Punkt kontaktowy między drogeriami a działami specjalistycznymi w Polsce i w Niemczech

  • Ścisła współpraca z zespołami wsparcia w Niemczech

  • Zapewnienie jakości w zakresie znajdowania rozwiązań dla zapytań dotyczących sprzętu i oprogramowania

  • Współtworzenie i ciągłe doskonalenia procesów i procedur w codziennej działalności

Nasze wymagania

  • Ukończone studia/studium na kierunku informatyka lub porównywalne kwalifikacje

  • Doświadczenie w zakresie wsparcia 1 i/lub 2 poziomu oraz w zakresie obsługi narzędzi do zarządzania zgłoszeniami serwisowymi

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego w mowie i piśmie (w obu przypadkach co najmniej B2/C1)

  • Elastyczne podejście do czasu pracy w ramach pracy zmianowej lub dyżurów (od poniedziałku do soboty w godz. 07:30-20:30)

  • Ugruntowane zorientowanie na obsługę klienta oraz zgłoszenia serwisowe, a także zainteresowanie złożonymi zagadnieniami z zakresu techniki i cyfryzacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio po okresie próbnym

  • Duża autonomia i płaska struktura organizacyjna, praca w partnerskiej atmosferze w dynamicznym środowisku

  • Współtworzenie i rozwój: kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu i twórz z nami markę dm w Polsce!

  • Świadczenia dodatkowe: paczka świąteczna i prywatny pakiet medyczny

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie na każdym etapie oraz pakiet kursów doszkalających, m.in. z języka niemieckiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dalsze korzyści w przygotowaniu

dm-drogerie markt to jedna z wiodących sieci drogeryjnych w Europie. Od 1973 z sukcesem działamy na rynku, zapewniając atrakcyjny asortyment produktów, przyjemną atmosferę podczas zakupów oraz fachowe doradztwo ze strony naszych pracowników. Za słowem „my” stoi ponad 62 500 osób w 13 krajach europejskich. Wszystkich nas łączy szczególna kultura pracy, oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu, a także radość ze współpracy i wymiany doświadczeń. Teraz chcemy zagościć także w Polsce, inspirując naszych klientów bogatą gamą produktów i usług. Chcesz wybrać się z nami w tę ekscytującą podróż? Kształtuj z nami przyszłość marki dm w Polsce!

W grupie dm jesteśmy centralnym punktem kontaktowym dla wszystkich zgłoszeń dotyczących serwisowania i usterek, kierowanych przez naszych pracowników w drogeriach i w centrali. Rejestrujemy i nadajemy priorytety przychodzącym zgłoszeniom usterek i serwisowym w celu jak najszybszego ich rozwiązania.

Lubisz pracować samodzielnie i chciałbyś wspierać nasze drogerie we wszystkich sprawach związanych z serwisowaniem? Dołącz do naszego zespołu, aby realizować różnorodne i ekscytujące projekty.

Przewiń do profilu firmy