Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wsparcia IT

Hurtel Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie wsparcie użytkowników systemu informatycznego oraz rozwiązywanie bieżących problemów sprzętowych i sieciowych

  • zapewnienie ciągłości pracy poprzez monitorowanie systemów operacyjnych

  • uczestniczenie we wprowadzaniu zmian oraz wdrażaniu nowych procesów i technologii

  • analiza możliwych usprawnień oprogramowania oraz zasobów IT i określenia wpływu na aktualnie obowiązujące procesy

  • manualne testowanie oprogramowania i raportowanie błędów

  • zarządzanie działaniem centrali telefonicznej

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

  • prowadzenie dokumentacji posiadanych zasobów sprzętu IT oraz składanie reklamacji wadliwych produktów

  • prowadzenie komunikacji w sytuacjach awaryjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (informatyka lub pokrewne kierunki)

  • doświadczenie zawodowe w zakresie wsparcia IT lub podobnego

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz pakietu MS Office

  • znajomość technologii z zakresu LAN/WAN i standardów okablowania

  • umiejętność zarządzania zasobami i diagnostyki problemów oraz obsługi serwerów

  • umiejętność samodzielnego i sprawnego wykonywania powierzonych zadań oraz analizowania i rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami WMS i technologiami radiowymi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w projektowaniu kodów kreskowych

  • otwartość na nowinki techniczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie e-comerce

  • praca w młodym, pełnym pasji zespole

  • możliwość rozwoju osobistego

  • miłą atmosferę i indywidualne podejście

Hurtel Sp. z o.o.

Od lat ciężko pracujemy na zaufanie dziesiątek tysięcy klientów, zapewniając im najwyższej jakości sprzęty i akcesoria. Dlatego też dziś możemy pochwalić się niezwykłym doświadczeniem oraz reputacją jednego z najlepiej zaopatrzonych dostawców produktów z segmentu GSM na terenie całej Polski. Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do granic naszego pięknego Kraju – przygotowane przez nas paczki trafiają do odbiorców z całego świata, m.in. do Niemiec, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Izraela.

Przewiń do profilu firmy