Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia ITAM (IT Asset Management)

FLUOR S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym zespole ITAM (IT Asset Management), który zajmuje się systemami do sprawnego zarządzania dużymi zasobami informatycznymi (sprzęt i oprogramowanie), jak np. licencje i umowy gwarancyjne na systemy oraz sprzęt komputerowy (serwery, urządzenia sieciowe, komputery, dyski, telefony komórkowe, drukarki, itd.).

  • Wspieranie Zespołu ITAM n.p. w zakresie realizowania przydzielonych zadań czy rozwiązywania zgłoszonych problemów, poprzez m. in. monitorowanie skrzynki pocztowej, przekazywanie zgłoszeń odpowiednim specjalistom bądź uczenie się samodzielnego podejmowania działań w celu zrealizowania prostszych zagadnień.

  • Zapoznanie się z różnymi sposobami dystrybucji oprogramowania za pomocą narzędzia RSA Identity Management.

  • Wprowadzanie, aktualizowanie oraz archiwizowanie danych w różnych systemach, m. in. Archibus HR Data Privacy, Purchase Order.

  • Bieżące przygotowywanie raportów (tabel przestawnych, podsumowań) dla kierowników i liderów zespołu ITAM, Service Delivery oraz innych.

  • Ogólne wsparcie w zakresie zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

  • Gotowość do podwyższania kwalifikacji z zakresu IT.

  • Umiejętność obsługi programu MS Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym.

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Skrupulatność oraz przywiązywanie dużej uwagi do szczegółów, zlecone zadania wymagają śledzenia i wprowadzania danych do kilku systemów.

  • Samodzielność oraz umiejętność wykonywania zadań w określonej ramie czasowej.

  • Gotowość do pracy w godzinach dostosowanych do amerykańskiej strefy czasowej (np. 11:00 – 19:00), z gotowością z naszej strony do elastycznego tworzenia grafiku.

Mile widziane

  • Znajomość MS Access.

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami informatycznymi (IT Asset Management).

To oferujemy

  • Pracę całkowicie zdalną, a wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy on-line.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych, globalnych zespołach IT, składających się ze specjalistów z wielu dziedzin.

  • Możliwości zdobywania wiedzy z zakresu IT poprzez liczne szkolenia oraz wsparcie doświadczonych ekspertów.

  • Wielowymiarowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy, m.in. poprzez pomoc opiekuna, pakiet szkoleń on-line oraz dostęp do platform e-learningowych.

  • Liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie.

  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe m. in.: Charity, GROW (Growing Representation and Opportunity for Women), GAP (Graduates Advancing to Professionalism), Construction Week, Engineering Week.

  • Korporacyjny system wymiany wiedzy Knowledge Online umożliwiający szukanie rozwiązań wspólnie z ekspertami branżowymi z całego świata.

  • EAP - program wsparcia psychologicznego pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

FLUOR S.A.

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Przewiń do profilu firmy