Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Klienta Anglojęzycznego

DCG

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja z międzynarodowymi klientami (telefon, czat, e-mail)

  • Prowadzenie codziennych rozmów w języku angielskim

  • Zdobywanie wiedzy informatycznej

  • Praca w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, w której liczą się ludzie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w branży IT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DCG

Diverse CG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy