Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Klienta B2B

Pyszne.plO firmie

  • Rybacka 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z nowymi restauracjami, edukowanie z zakresu dostępnych narzędzi oraz produktów

  • Rozmowy telefoniczne ukierunkowane na wzrost zysków (optymalizacja ustawień, menu restauracji, zwiększanie widoczności marki) i budowanie relacji z restauracjami Pyszne.pl

  • Odpowiedzialność za utrzymanie współpracy z restauracjami i ich stałej aktywności na platformie/aplikacji

  • Promowanie sklepu internetowego dla restauracji oraz sprzedaż produktów

  • Współpraca z Terenowymi Account Managerami, by wspólnie dostarczać dodatkową wartość wszystkim restauracjom związanym z Pyszne.pl

  • Udział w dodatkowych projektach i zadaniach związanych ze zwiększaniem atrakcyjności profilu restauracji

Podział czasu pracy
70%

praca z klientem

20%

praca projektowa

10%

praca administracyjna

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w kontakcie B2B/ B2C lub w pokrewnych obszarach: praca telefoniczna, doradztwo

  • Umiejętność budowania relacji

  • Komunikatywność

  • Pozytywne nastawienie do pracy i chęć rozwoju

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Chęć poszukiwania rozwiązań potencjalnie trudnych sytuacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju kompetencji zawodowych

  • Umowę o pracę

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej oraz karty sportowej

  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay

  • Darmowy kurs języka angielskiego

  • Codziennie świeże owoce i warzywa

  • Biuro w okolicach rynku - obecnie tymczasowa praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager