Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Klienta Francuskojęzycznego

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: SWF/KATO/MAS

Obowiązki:

  • obsługa klienta poprzez telefon lub chat/email,
  • identyfikowanie potrzeb klientów oraz proponowanie rozwiązań,
  • wprowadzanie danych oraz zarządzanie bazą informacji w systemie,
  • raportowanie zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • znajomość języka francuskiego na poziomie minimum B2,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w globalnej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełne szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • możliwość dalszego rozwoju – atrakcyjny system szkoleń,
  • jasną ścieżkę kariery,
  • prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne