Ta oferta pracy jest nieaktualna od 444 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia klienta - język niemiecki

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Global Customer Care Center na stanowisko

    Miejsce pracy: Szczecin

    Twoje zadania:

    • udzielanie wsparcia klientom niemieckojęzycznym w zakresie problemów technicznych
    • diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
    • współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisu
    • udział w rozwoju procedur obsługi klienta i wdrożeniu nowych usług w obszarze wsparcia technicznego

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2)
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    • znajomość pakietu MS Office
    • mile widziane podstawy wiedzy IT
    • doświadczenie w środowisku help desk lub call center będzie dużym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie
    • elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym
    • szkolenia od pierwszego dnia pracy
    • kursy językowe
    • możliwość dofinansowania szkoleń i studiów
    • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
    • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
    • kartę Multisport
    • świeże owoce w każdy poniedziałek

    Nasze benefity:

    Administratorem danych jest Wincor Nixdorf Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-226, Popularna 82 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.