Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • Siedziba firmy
    Poznań, wielkopolskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dla potencjalnych klientów lub dealerów VW,
  • zarządzanie reklamacjami w ruchu przychodzącym i wychodzącym,
  • rejestrowanie i przetwarzanie zapytań telefonicznych oraz pisemnych od klientów,
  • przetwarzanie i przekazywanie procesów lub rozmów telefonicznych do odpowiedzialnego interfejsu,
  • obsługa awaryjnej linii telefonicznej „Notdienst”
  • doradztwo produktowe oraz inicjowanie dalszych procesów,
  • korzystanie z różnych baz informacji i CRM (np. Salesforce).

Nasze wymagania

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1) – warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 będzie zaletą,
  • doświadczenie w obsłudze klienta telefonicznego pow. 1 rok,
  • orientacja na klienta i duża empatia,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w weekendy).

To oferujemy

  • Możliwość wyłącznie pracy zdalnej
  • Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Premia roczna
  • Premia uznaniowa

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

W 2021 roku rozpoczął się nowy etap działalności Volkswagen Group Services. W sercu Torunia otworzyliśmy nowy oddział skupiający się na nowych gałęziach biznesu.

Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego, Szyperska 14, Stare Miasto, Poznań