Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia klienta oraz biznesu

Grafton Recruitment

6 0008 000 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera wsparcia doradczego oraz audytowego, poszukuje kandydatów w roli Specjalisty ds. wsparcia klienta oraz biznesu z językiem niemieckim

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadania na zapytania mailowe oraz telefoniczne klientów niemieckojęzycznych,

  • Analiza przypadków,

  • Sporządzanie niezbędnych raportów w celu rozwoju usług oraz na potrzeby managerów,

  • Współpraca z działem według potrzeb,

  • Codzienne prace administracyjne.

Podział czasu pracy
80%

Obsługa mailowa

20%

Obsługa telefoniczna

100%

Lub analiza danych

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2/C1

  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B1/B2

  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • Kompleksowe szkolenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca w trybie HO, wymagany przyjazd do biura raz na 2 tygodnie

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy