Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia Klienta - Support Merchanta

MELEMENTS S.A.

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Roosevelta 22

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Twoim obowiązkiem będzie współtworzenie najlepszego doświadczenia klienta (merchanta) w płatnościach e-commerce.

Zajmiesz się wsparciem klienta (merchanta) w procesie onboardingu w branży Fintech - w płatnościach w e-commerce. Tworzeniem, usprawnianiem i automatyzacją procesów obsługi merchanta. Wyborem i wdrażaniem narzędzi usprawniających i poprawiających doświadczenie klienta (merchanta).

Dodatkowo będziesz współpracować z obszarem produktu i technologii nad rozwojem produktów w oparciu o informację od klientów.

Będziesz pracować w bezpośrednim kontakcie (mailowym i telefonicznym) z wiodącymi zespołami i markami w polskim e-commerce.

Nasze wymagania

Idealnie jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta w branży IT/Fintech/e-commerce/supporcie technicznym, ale jeśli Twoje doświadczenie w obsłudze klienta pochodzi z innych branż - również zapraszamy!

Wymagamy samodzielności, komunikatywności oraz odwagi w kontakcie z klientem, umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych oraz dobrej organizacji pracy.

Ponieważ działamy w branży "tech" gotowość do nauki i łatwość rozumienia mechanizmów i narzędzi e-commerce będzie czymś, co będzie Ci potrzebne. Oczywiście zapewnimy Ci odpowiednie wdrożenie i szkolenia.

To oferujemy

  • Pracę z bardzo ciekawym i rozwojowym produktem zdobywającym szerokie uznanie wśród merchantów.

  • Pracę w zespole będącym kluczowym elementem całej organizacji, a więc dającym możliwość na współpracę z obszarami technologii, sprzedaży, rozwoju produktu.

  • Elastyczny grafik pracy (8h dziennie, w różnorodnej konfiguracji zależnie od potrzeb), oraz pracę w trybie hybrydowym

  • Pełen zakres benefitów pracowniczych oferowanych przez Grupę mBank (Multisport, Luxmed, kursy, szkolenia, subskrypcje audiobooków i wiele więcej).

  • Częste wydarzenia integracyjne oraz konkursy w pracy

  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

O nas

Jesteśmy Spółką z Grupy mBank, zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań poprawiających doświadczenia zakupowe w e-commerce. Funkcjonujemy na rynku od 2017 roku budując nowe produkty w obszarze płatności, finansowania oraz API Banking.

Jesteśmy zgranym zespołem wysokiej klasy profesjonalistów w swoich dziedzinach, nastawiony na dynamiczny rozwój. Nasze produkty, takie jak integrator płatności paynow, rozwijamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie IT i już teraz służą tysiącom sprzedawców on-line na rynku.