Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Klienta

Eden Springs

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie trwałych i długofalowych relacji z Klientami,

  • umacnianie pozytywnego wizerunku Firmy,

  • kreatywne zaspokajanie potrzeb naszych Klientów,

  • inicjowanie kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego z naszymi Klientami

  • wysoką jakość obsługi Klienta zgodnie z przyjętymi standardami,

  • udzielanie wsparcia merytorycznego, przyjmowanie zamówień oraz rozwiązywanie problemów technicznych,

  • aktywną współpracę z zespołem oraz innymi działami w Firmie,

  • realizację indywidualnych i zespołowych celów.

Nasze wymagania

  • gwarantowanym wynagrodzeniem podstawowym na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjną premią uzależnioną od efektów Twojej pracy,

  • pakietem szkoleń produktowych oraz z zakresu Obsługi Klienta,

  • świetną atmosferą pracy w zgranym i kameralnym Zespole,

  • pracą w dni robocze, w godzinach 8-16,

  • dodatkowymi benefitami m.in. prywatną opieką medyczną, bogatym pakietem socjalnym, pakietem pracowniczym zawierającym wodę źródlaną oraz dystrybutor do wykorzystania w domu, kartą Multisport,

  • pyszną, aromatyczną kawą na dobry początek dnia,

  • pracą w nowoczesnym biurze zlokalizowanym przy ulicy Działkowej 56A w Warszawie (dzielnica Włochy).

To oferujemy

  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjna premia oraz prowizja uzależnione od efektów Twojej pracy,

  • pakiet szkoleń produktowych oraz z zakresu Obsługi Klienta,

  • pracę w dni robocze, w godzinach 8-16,

  • dodatkowe benefity m.in. prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet socjalny, pakiet pracowniczy zawierający wodę źródlaną oraz dystrybutor do wykorzystania w domu, kartę Multisport

  • pyszną, aromatyczną kawę na dobry początek dnia,

  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym przy ulicy Działkowej 56A w Warszawie (dzielnica Włochy).