Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia Klienta z j. francuskim lub j. niemieckim

Armatis Polska Sp. Z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami biznesowymi firmy z terenu Francji lub Niemiec

  • wsparcie i doradztwo klientom w ich zakupach poprzez platformę internetową firmy

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz badanie ich potrzeb

  • dosprzedaż i pomoc w obsłudze zamówień

Nasze wymagania

  • znajomość języka francuskiego lub niemieckiego na poziomie C1

  • doświadczenie w sprzedaży

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

  • dyspozycyjność 160h miesięcznie

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i nastawienie na klienta

To oferujemy

  • atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki

  • umowę zlecenie

  • udział w tworzeniu nowego działu firmy i realną szansę na rozwój wraz z rozwojem zespołu

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • profesjonalne szkolenie wstępne, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę z zakresu obsługi Klienta

  • płatny program poleceń pracowniczych – znasz kogoś, kto też szuka pracy – otrzymasz dodatkowy bonus pieniężny

  • dofinansowanie do Karty Multisport

  • pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze z przestrzenią do relaksu

  • pracę w firmie, która znalazła się na 197 miejscu listy Forbes 300 najlepszych pracodawców 2020 roku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli uważasz, że to idealna praca dla Ciebie - wyślij swoje CV.

Armatis to międzynarodowe środowisko ludzi z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej.

Tworzymy nowy zespół obsługi klienta B2B dla międzynarodowej firmy działającej w branży DYI.

Przewiń do profilu firmy