Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia klienta z j. niemieckim (m/k)

CPL Jobs .

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, amerykańskiego przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem przesyłek i logistyką na terenie ponad 200 krajów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia klienta z j. niemieckim (m/k)Numer ref.: JO-2107-472301

Obowiązki:

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z Klientami zagranicznymi;
  • Przekazywanie informacji o statusie zamówienia/przesyłki;
  • Przyjmowanie zgłoszeń/reklamacji;
  • Uzupełnianie informacji w bazie danych;
  • Prace administracyjne i wspieranie całego procesu.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (na poziomie min. B2);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Program wdrożeniowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne