Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia klienta z j.niemieckim (zdalnie)

SALES HRO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji, szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem (telefon/ mail/ czat) w języku niemieckim
  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Współpraca z liderami i innymi działami w firmie

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 i angielskiego na poziomie B1/B2
  • Znajomość MS Office, umiejętność obsługi komputera
  • Otwartość i komunikatywność

nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie na start : 4500 PLN brutto, po kilku miesiącach możliwość podwyżki
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy
  • Praca w 100% zdalna, od poniedziałku do piątku (7:00-15:30 / 8:30-18:00)
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Pakiet wdrożeniowy na start i wsparcie opiekuna
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach i kursach (np. językowych)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne