Oferta pracy

Specjalista ds. wsparcia Klienta z jęz. niemieckim

SOLLER sp. z o.o.O firmie

  • Łucka 15
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOLLER sp. z o.o.

Łucka 15

Warszawa

Jesteśmy polską firmą naprawiającą samochody ciężarowe i naczepy na terenie Europy Zachodniej.

W związku rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem niemieckojęzycznym
  • Zamawianie części zamiennych i negocjowanie ich cen
  • Nadzór nad fakturami zakupowymi
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z dostawcami

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy