Specjalista ds. Wsparcia Klienta z Językiem Niemieckim i Angielskim

Antal SSC/BPO

5 0008 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Firma, która rekrutuje na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Klienta z Językiem Niemieckim i Angielskim jest światowym specjalistą oferującym szerokie usługi w zakresie obsługi klienta, doradztwa i usług internetowych – branża SSC/BPO.

Jeśli chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi, rozwijać swoje umiejętności językowe, czerpać korzyści z szerokiego pakietu benefitów, a przy okazji mieć stabilne zatrudnienie - TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim

  • Rozwiązywanie problemów klientów dotyczących zmian danych, propozycji rozwiązań, czy wsparcie reklamacji

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i zapewnianie wysokiej jakości usług

  • Odpowiedzialność za relacje oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (ponad średniozaawansowany) - warunek konieczny

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (średniozaawansowany) - warunek konieczny

  • Komunikatywność i otwartość

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość dodatkowego języka tj.: hiszpański, francuski, holenderski lub grecki

Pracodawca oferuje

  • Bonus relokacyjny wysokości do 1500 zł zwrotu kosztów - wypłacany wraz z pierwszym wynagrodzeniem

  • Szkolenie wdrożeniowe – nie wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta oraz otrzymasz wynagrodzenie za okres szkoleniowy

  • Stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju kariery zawodowej

  • Program rekomendacji pracowników - jeżeli pomożesz znaleźć nam nowych pracowników otrzymasz dodatkowe bonusy pieniężne

  • Miłą atmosferę w pracy, w której zapewnione są różne szkolenia i kursy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i posługiwania się na co dzień językami obcymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość awansu po 6 miesiącach

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV

  • Rozmowa z Konsultantem Antal

  • Rozmowa z Rekruterem Klienta

  • Test znajomości językowej

  • Zatrudnienie

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rektrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy