Specjalista ds. Wsparcia klienta z językiem niemieckim

Transcosmos Poland sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Transcosmos Poland sp. z o.o.

Szwedzka 6a

Poznań

Masz doświadczenie w obsłudze klienta i chciałbyś/chciałabyś podjąć nowe wyzwania zawodowe?
Interesujesz się branza E-commerce i chcesz wkroczyć na ścieżkę zawodową w miedzynarodowej firmie?

Poznaj Transcosmos Poland!

Jesteśmy globalnym, wiodącym dostawcą usług outsourcingowych z zakresu obsługi klienta oraz wsparcia IT. Nasze biura zlokalizowane są w 35 krajach oraz zatrudniają ponad 40 000 pracowników.

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds.Wsparcia Klienta staniesz się członkiem zespołu obsługi klienta oraz wsparcia kanału ecommerce dla prestiżowej marki retail!

Zarówno Ty, jak i Twój zespół zostaniecie wyposażeni w kluczowe kompetencje techniczne niezbędne aby stać się członkiem grupy ekspertów. Będziesz odpowiedzialny/-a za dostarczanie najwyższej jakości obsługi klienta i obsługi posprzedażowej kanału e-commerce korzystając ze zróżnicowanych kanałów komunikacji.

Twoje zadania:

  • kontakt telefoniczny i czatowy z Klientami niemieckojęzycznymi,
  • Obsługa zgłoszeń związanych z produktami marki,
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz utrzymywanie porządku w bazie danych,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (min B2),
  • chęć rozwoju i nauki w obszarze E-commerce,
  • otwartość oraz łatwość komunikacji,
  • analityczny umysł - zdolność logicznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • otwarcie na prace zdalną

Co oferujemy:

  • umowa
    o prace
  • pakiet
    benefitów
  • atrakcyjne
    godziny pracy
  • bezpłatny
    parking
  • międzynarodowy
    zespół
  • przyjazną
    atmosfere pracy
Jeśli jesteś zainteresowany/-a, zapraszamy do aplikowania przez kliknięcie na przycisk „Aplikuj teraz” i umieszczenie ponizszej klauzuli w swojej aplikacji.

„I agree to the processing of personal data provided in this document for realising the recruitment process pursuant to the Personal Data Protection Act of 10 May 2018 (Journal of Laws 2018, item 1000) and in agreement with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy