Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Korporacji

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie transakcji klientów korporacyjnych i grup kapitałowych o rocznych obrotach powyżej 500 mln zł

  • bieżąca obsługa portfela klientów przy współpracy z doradcą klienta oraz specjalistą produktowym

  • organizowanie i koordynowanie procesu przygotowywania transakcji we współpracy z uczestnikami projektów lub instytucjami wspierającymi

  • wsparcie komórki organizacyjnej Centrali właściwej w sprawach współpracy z klientami

  • tworzenie mapy procesów Pionu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: finanse, bankowość, prawo

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego

  • znajomość usług bankowych skierowanych do klientów korporacyjnych

  • znajomość norm i regulacji z zakresu bankowej obsługi przedsiębiorstw

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

  • sumienność oraz rzetelność w wykonywanej pracy

  • znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne